Sprawdź co możemy Ci zaoferować

Stabilne zatrudnienie

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej, zorientowanej na nieustanne doskonalenie i rozwój organizacji produkcyjnej, stworzonej przez doświadczony wieloletnim zatrudnieniem zespół ludzki.

Szeroki zakres szkoleń

Gwarantujemy bogatą i zróżnicowaną gamę programów szkoleniowych oraz szerokie spektrum warsztatów stanowiskowych wyposażających pracowników w niezbędne kwalifikacje i kompetencje na wszystkich szczeblach struktury administracyjnej organizacji.

Atrakcyjny system premiowy

Posiadamy rozbudowany system nagradzania osób wyróżniających się wysokim poziomem kwalifikacji, intensywnym poziomem zaangażowania i orientacją na cele zgodne z misją organizacji. Wspieramy talenty i innowacje będące motorem rozwoju organizacji.

Praca w kreatywnym zespole

Jesteśmy organizacją, którą tworzy kreatywna kadra pracowników. Zespołami ludzkimi zarządzamy w warunkach dużej swobody działania, w środowisku otwartym na wyrażanie własnych opinii i zgłaszanie indywidualnych pomysłów, tworząc tą drogą stabilne fundamenty do nieustannego rozwoju umiejętności i kompetencji.

KARIERA W POLMOR

Praca dla Polmoru pozwoli Ci się spełnić zawodowo. Nasze produkty znajdziesz w całej europie. Tworzymy zespół ludzi, którzy lubią wyzwania. Jeśli masz już doświadczenie w branży lub dopiero zaczynasz swoją zawodową karierę , sprawdź się i aplikuj na wymarzone stanowisko.